tech forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tech forum

Bilgi ve Paylaşımın Tek Doruk Noktası Olan Tech Foruma Hoş Geldiniz.İyi Eğlenceler Dileriz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hangi virüs programını tercih ediyorsunuz

+2
Eren Seçkin
Admin
6 posters

nod 32
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap9%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 9% [ 1 ]
rising
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap18%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 18% [ 2 ]
eset smart
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap18%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 18% [ 2 ]
avira
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap9%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 9% [ 1 ]
norton
 9% [ 1 ]
avg
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap0%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
avast
 9% [ 1 ]
kaspersky
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap27%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 27% [ 3 ]
combofix
hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_lcap0%hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 11

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Empty
MesajKonu: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:07 am

ben risingi tercih ediyorum
http://tech.eniyiforum.net
Eren Seçkin

Eren Seçkin

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:56 am

eset smart
lara croft

lara croft

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:23 pm

avira
Donanımcı-Scorfield

Donanımcı-Scorfield

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:29 pm

Aslında Hiçbiri Ancak Şimdilik Elimde Eset Smart Securty 4 Lisanslı ve Kaspersky 2010 Deneme Sürümü MEvcut Bir Ara Lazım Olur Diye Arşivimde Saklıyorum ...
http://www.istersemsonsenem.tr.gg
RaYMoNDa

RaYMoNDa

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 4:06 pm

nod32 kullandım pişman oldum çoğu virüsü silmiyo.format atmak zorunda kaldım sonunda.şu an kaspersky 7,0 kullanıyorum aktivasyon sorununu çözdüğüm için bi sıkıntı da çıkarmıyo.memnunum sizlere de tavsiye ederim.aktivasyon sorunu yaşarsanız yardımcı olurum.
Donanımcı-Scorfield

Donanımcı-Scorfield

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 4:09 pm

Ben Bir Ara NOd 32 İnin En İyi Antivir Olduğunu Biliyordum Max. 2 Yılda Pabucu Dama Atıldı Ancak Kullananlar Hala Var Boşuna Kasıyor Bile Diyemem Very Happy
http://www.istersemsonsenem.tr.gg
ygz79

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 5:36 pm

cogunu
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: hangi virüs programını tercih ediyorsunuz   hangi virüs programını tercih ediyorsunuz Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 8:28 am

ygz79 demiş ki:
cogunu
Very Happy
http://tech.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EN ÇOK HANGİ OTOMOBİL TERCİH EDİLDİ?
» hangi kitap
» hangi anime
» hangi anime